• Opis firmy SPORT13F

 Firma SPORT13F Adam Miechowiak

Opis Firmy SPORT13F – znaczenie nazwy, czym się zajmuję, plany na przyszłość
SPORT13F to firma zajmująca się głównie handlem odzieżą, obuwiem i artykułami sportowymi. Nazwa sama w sobie jest jednoznaczna lecz zawiera dodatek “13F” – który mam nadzieję, że wyróżni tą nazwę spośród innych. Rozwinięciem “13F” jest “13Friday”, “Piątek Trzynastego”  przez wielu dzień uważany za pechowy. Stąd też na przekór przesądom najpierw dzień ten uznałem w swoim życiu jako radosny, szczęśliwy, zawsze cieszę się gdy wypada Piątek Trzynastego. Wykorzystując “zamiłowanie” do tego dnia postanowiłem taką część wpleść do nazwy swojej firmy. Od taka to krótka historia nazwy.

Sport od zawsze towarzyszył mi w życiu, więc postanowiłem wdrożyć go też w moją karierę zawodową. Wiadomo, jak to bywa na początku nie było łatwo lecz z czasem udało się sprawić, że SPORT13F zaczynał mieć sens. Handel kompletami piłkarskimi się sprawdził więc od niedawna zacząłem dokładać kolejne produkty. Tak pojawiły się w ofercie sprzedaży buty i piłki.

Pogłębiając pasję do sportu postanowiłem jeszcze bardziej rozwinąć swój biznes, więc postawiłem sobie cel: STWORZENIE WŁASNEJ MARKI.
Początek roku 2019 jest też początkiem realizacji nowego celu. Niestety nie jest to łatwe lecz nie poddając się wprowadzam pierwsze produkty z swoim logiem. Opis ten zostawiam niedokończony gdyż nie zamierzam na tym poprzestać i w miarę upływu czasu wprowadzać kolejne zmiany. Zachęcam do obserwowania i śledzenia mojej działalności tutaj na stronie czy na Facebook’u lub Instagramie.